O firmie


home_surfing_school_1

 

 

Historia firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo — Handlowe Skwiercz-INSTAL założone zostało przez p. Andrzeja Skwiercz w 1990 r. Od początku działalności P.U.H. Skwiercz-INSTAL ukierunkowana była na usługi w zakresie instalacji grzewczych i wykonywanie kotłowni oraz instalacji grzewczych z udziałem
pomp ciepła we wszystkich możliwych konfiguracjach.
   Ten rodzaj działalności, przez wiele lat doskonalony i rozszerzany stał się podstawą do rozwinięcia handlu artykułami dla szeroko pojętego instalatorstwa. Początkowo dla własnych potrzeb, później również na potrzeby współpracujących firm instalacyjnych montujących kotły
na węgiel, drewno, kotły olejowe, kotły gazowe oraz pompy ciepła.

P.U.H. Skwiercz-INSTAL od 2002 r. rozpoczął produkcję kotłów zasypowych i kotłów z podajnikiem na paliwo stałe. Produkowane urządzenia grzewcze pojawiły się pod znakiem handlowym HEITZ, który następnie został opatentowany i stanowi wyłączną własność właściciela przedsiębiorstwa. Kotły na opał stały o najnowszej konstrukcji, przeznaczone są do spalania miału węglowego, węgla i pelletu oraz biomasy.
   

Doświadczony zespół specjalistów


 

Rok 2006 to nowy rozdział dla P.U.H. Skwiercz-INSTAL. Podpisana została umowa o imporcie urządzeń grzewczych elektrycznych i pomp ciepła oraz rozpoczęły się prace nad wdrożeniem do produkcji własnej pompy ciepła do ciepłej wody. Doskonała jakość i niezawodność kotłów z automatycznym podawaniem paliwa oraz szerokie doświadczenie w zakresie doboru i montażu pomp ciepła, zapewniają urządzeniom grzewczym HEITZ pozycję lidera w ogrzewnictwie opartym na paliwach nieodnawialnych i energii odnawialnej.

Naszym celem zasadniczym było i jest, wprowadzanie nowych technologii
i nowych rozwiązań technicznych, które będą przyjazne środowisku i ekonomiczne dla użytkownika.

Zapraszamy do współpracy firmy instalatorskie i handlowe. Oferujemy pomoc techniczną i doskonałej jakości urządzenia grzewcze własnej produkcji HEITZ. Kotły grzewcze na paliwo stałe z podajnikiem na węgiel, pellet i biomasę.

 

                              Z poważaniem
                              Dyrektor
                              inż. Andrzej Skwiercz